Hakkımızda

Mercan Döner’de müşterilerimizin kendilerini evinde hissettikleri, sıcak, samimi bir ortam vardır. Sizlere daima en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara vermeyi hedefleyerek, insan sağlığını ve hijyeni ön planda tutarak kaliteli malzeme kullanımından ödün vermemektedir. Güler yüzlü personeliyle, mütevazi mekanımızda siz saygı değer müşterilerimize en iyi hizmeti verme azmindedir.

Ödeme Yöntemlerimiz:

Nakit

Kredi Kartı

Hikayemiz;

Firmamız 2009  yılında kurulmuş olup sabah 07:00’dan akşam 21:00’a kadar, konusunda uzman çalışanlarımız ve güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,Temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açısından da fark yaratmaya devam edecektir.

Hizmet Anlayışımız;

Müşterilerimizin isteğine uygun mönü taleplerine cevap vererek, hizmetimizi müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz. Yemek sevkiyatı yapan araçlar hijyenik ve temiz bir şekilde yemeklerinizi adresinize teslim etmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve istenen isteklere cevap vermek için personelimiz yerinde ve zamanında hamleler ile beklentilerinizi karşılamaktadır.

Hijyene ve Temizliğe Verdiğimiz Önem;

İnsan sağlığının ne kadar çok önemli olduğunun farkında olan mercan döner hijyen konusunda hiçbir şekilde taviz vermeyerek en kaliteli temizlik ürünleri ile her noktada temizlik ve hijyeni sağlamaktadır. Yemeklerde kullanılan malzemeler laboratuar kontrollerinden geçerek masalarınızı süslemektedir. Çalışanlarımız çalışma ortamlarına uygunlukta ve kalitede özel kıyafetlerle hizmet vermektedir. Çalışanlarımızın sağlık durumları periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Her insan kendine yakışanı yapar, Çünkü kalite asla tesadüf değildir… Ts Eliot

Cem Özcan
Cem Özcan
2022-06-25
Servis hızlı yemekler gayet güzel Etraf temiz Çalışanlar çok ilgileniyor. Aileniz ve arkadaşlarınızla gelebileceğiniz güzel mekanlardan birisi
Oliver Batmanoglu
Oliver Batmanoglu
2022-04-26
Herkese tavsiye ediyorum. Inanılmaz iyi insanlar işletiyor. Yemekler de lezzetli
Özkan LÜFERCİ
Özkan LÜFERCİ
2021-08-31
Her şey çok lezzetliydi.Her iki döneride tattık ve çok beğendik.Kendimizi evimizde gibi hissettik.Bu pandemi döneminde temizlik ve hijyen 10 numara idi.Tam bir F.P. fast food salonu..Ellerinize sağlık.
ümit anonymous
ümit anonymous
2021-07-23
Fiyat/performans olarak gayet iyi. Tombik et döner + ayran yedim,içtim, 24 TL ödedim sanırım. Lezzetliydi, çay da ikram etmek istediler. Ufak bi bahçesi var ama yeterli, ilgili, kibar çalışanlar. Öneririm yolunuz düşerse.
Yetimoglu Mutlu
Yetimoglu Mutlu
2020-03-18
I have visited this marvellous restaurant with my friends last week. Everything was very good. Service was extraordinary and the doner kebap was delicious with its source. Thanks a lot Mercan Doner. Sylvie & Mutlu
Serkan Açıkgöz
Serkan Açıkgöz
2019-10-24
İşletmenin sahibi zafer bey muhteşem bir insan ve ustası güler hanım çok iyi sürekli güler yüzlü samimi bir ortam servis ve lezzet gayet ğüzel başarılı ve her daim taze çay harika mutlaka gidilmesi gereken bir yer ister keyif yap ister 5 dk ye kalk tebrikler
Samet Ülker
Samet Ülker
2019-10-22
...ajshs
Tigh Loughhead
Tigh Loughhead
2016-04-04
Good Doner spot.